781 Görüntülenme
Kara Şövalye
9.0 IMDB Puanı

Kara Şövalye

(Kara Şövalye)
Kategori
Yapımcılığını Christopher Nolan, Emma Thomas ve Charles Rosen’in üstlendiği Kara Şövalye filmi 2008 yılında çekilmiştir ve Batman serisinin 2. filmidir. Aksiyon, dram ve suç türlerini bir arada izleyebileceğiniz filme sitemizden Kara Şövalye 1080p full HD izle seçeneğiyle erişim sağlayabilirsiniz. Christian Bale, Maggie Gyllenhaal, Gary Oldman, Morgan Freeman, Cillian Murphy gibi kaliteli oyuncuların yer aldığı film birçok dalda ödül almıştır. 25’i aşkın ödüle sahip film gerçekten seyircilerin beğenisini toplamıştır.
Kara Şövalye Filmi Konusu
Konusu itibariyle Batman’ın en ilgi çekici ve heyecan uyandırıcı filmlerinden biri niteliğindedir. Bir suç dehası olan Joker’in ortaya çıkması Gotham halkı için büyük bir tehdit unsurudur. Gotham sokaklarındaki bu kaosa engel olmak için Batman yeniden işe koyulur. Batman, Teğmen Gordon ve Savcı Dent ortak olarak bu işi yürütmeye başlar. Fakat Joker’in zekasıyla mücadele etmek kolay olmadığından işler iyice karmaşık bir hal alır. Tüm bu kurtarma operasyonları esnasında Batman, kendini ve varlığını sorgulama hallerini girer. Suçları azalttığını mı yoksa sayılarını daha da arttırdığını mı bilmek ister.
Tüm bunlar ve daha fazlası için hemen sitemizden Kara Şövalye Türkçe dublaj izle seçeneğine tıklayın ve bu eşsiz filmi izleme fırsatı yakalayın. Dublaj sevmeyenler için Kara Şövalye Türkçe altyazılı izle opsiyonumuz da mevcuttur.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın